Sıkça Sorulan Sorular

Neden İstanbul dışına bitki satışı yok?

İstanbul dışına bitki gönderimini kargo firmaları ile yapabiliriz ve sevkiyat sürecinde bitkiler hasar görebilmektedir. Bu nedenle İstanbul dışına bitki satışımız yoktur.

Neden bazı saksı ve toprakların İstanbul dışına satışı yok?

Çünkü satışa kapalı olan saksıların kargoda hasar almasından dolayı ve toprakların ise ağırlığından dolayı şehir dışına gönderimine uygun değildir.

Sipariş ettiğim ürün hasarlı veya kırık geldi ne yapmam gerekir?

Siparişiniz hasarlı geldiği için üzgünüz. İnternet sitemiz üzerinden iade talebi oluşturun ve hasarlı olan ürününüzü evinizden aldıralım ve yerine yenisini gönderelim.

Satın aldığım ürünü beğenmedim ne yapmam gerekir?

Sitemiz üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz. Ürünler adresinizden alınacaktır ve bize ulaştığı zaman para iadenizi veya değişiminizi yapacağız.

Sipariş ettiğim ürünler yanlış veya eksik geldi ne yapmam gerekir?

Müşteri hizmetlerimizle görüşün, eksik veya yanlış gelen ürünleri sitemiz üzerinden oluşturacağınız iade talebinde belirtin ve biz eksik gelen ürünleri gönderelim, yanlış gelen ürünler varsa onları doğrusu ile değiştirelim.

İade talebini nasıl oluşturabilirim?

Kanuni iade süresi ürünü teslimat tarihinden sonra 14 gündür. Sitemiz üzerinden ilgili siparişinize girdikten sonra iade yap seçeneğini seçebilirsiniz.

Ürünlerden memnun kalmadım para iadesi alabilir miyim?

Sitemizden yapacağınız iade talebinde para iadesi istediğinizi belirtin. Ürünleri adresinizden alıp paranızı iade edelim.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Kargo firmasına bağlı olarak 2 ile 4 gün arasında ürünleriniz size ulaşacaktır.

Üyelik işlemi sırasında sorun oluştu ve üye olamadım ne yapmam gerekir?

Üye olmakla ilgili sorun yaşıyorsanız müşteri temsilcimizle iletişime geçin ve yaşadığınız sorunu anlatın. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Evet, talep etmeniz durumunda hediye paketi yapıyoruz.

Kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

İnternet sitemiz üzerinden kargo durumunu takip edebilirsiniz veya müşteri temsilcimizle görüşerek ondan bilgi alabilirsiniz.

Bitki siparişi versem kargoda hasar alır mı?

Siparişleriniz uzman ekibimiz tarafından özenle kargolanmaktadır. Bu nedenle kargoda hasar almazlar. Hasar almaları durumunda iade talebi oluşturabilir, değişim veya para iadesi isteyebilirsiniz.

Ücret iadem ne zaman yapılır?

İade ettiğiniz ürünler elimize ulaştıktan sonra bankanıza bağlı olarak 2 ile 10 gün arasında para iadeniz yapılır.

Satın aldığım ürünlerin fiyatına KDV dahil midir?

Evet bahcemarket.com sitesinden yapacağınız tüm ürünlerin fiyatına KDV dahildir.

Kapıda ödeme yapmak istiyorum mümkün müdür?

Maalesef kapıda ödeme seçeneği şu anda mevcut değildir. Yapacağınız alışverişleri kredi kartı / banka kartı veya EFT yöntemleri ile tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.