aluminyum-posette-solucan-gubresi-1-kg-8d-655.jpg
aluminyum-posette-solucan-gubresi-1-kg-8d-655.jpg

Alüminyum Poşette Solucan Gübresi (1 Kg) (153.GBR.SLC.002-000)

Fiyat : ₺60,00

1 KG ALÜMİNYUM POŞET SOLUCAN GÜBRESİ

Bitkiler için su ve hava öncelikli besin kaynaklarıdır. Fakat gerekli verimi almak için bunlar yeterli olmayacaktır. Bitkilerin azot, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum, kükürt, demir, mangan, bakır, çinko, bor gibi elementlere de ihtiyacı vardır. Bunlar içinde azot, fosfat ve potasyum bitkiler için en hayati olanlarıdır. Bütün bu saydığımız elementler gübrede fazlasıyla bulunur. Gübreler Bitkilerin büyümesi için gerekli besinleri ihtiva eden adeta sihirli bir karışımdır. Hayvan dışkıları, çürümüş bitki ve sebze artıkları binlerce yıldır gübre olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda bu alanda solucanlardan çokça faydalanılmaktadır. Solucanlar sindirim sistemindeki elementleri ve onları koruyan vücut sıvılarını gübreye geçirir ve bitkiler için muazzam fayda sağlar. Günümüz dünyasında, yaşadığımız ortamlar eskiden yaşayan insanlar gibi kendi gübrelerimizi oluşturmaya el vermez. Ancak bitkilerimizin de besin ihtiyacını toprağa eklediğimiz gübrelerle sağlarız. Bunu en temiz ve kolay şekilde nasıl halledebiliriz? Hepimizin aklında olan bu soruyu bahçe market cevaplıyor. Alüminyum poşet solucan gübresi bitkilerimizin besin ihtiyacını gidererek onların daha sağlıklı büyümelerini sağlamak için bahçe market tarafından sizlere sunuluyor. Alüminyum poşet solucan gübresi ile evinizdeki, bahçelerinizdeki ve balkonlarınızdaki bitkiler artık daha sağlıklı ve güzel görünecek. Üstelik yorulmadan Bahçe Marketin kapınıza teslimatı ile. Yaza güzel bir başlangıç yapmak için kışın toprağınıza bir miktar Alüminyum poşet solucan gübresi eklemeniz yeterli olacaktır. BAHÇELERİNİZ İÇİN ARADIĞINIZ HER ŞEY BİR TIKLA KAPINIZDA. Bahcemarket.com

Kullanımı: 20lt suya 4000 ml (iki çay kaşığı) kadar ekleyin. Eğer daha büyük miktarda sulama yapacaksanız orantılı bir şekilde miktarı arttırmanız gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.