cali-tirpani-benzinli-f-fdda.jpg
cali-tirpani-benzinli-f-fdda.jpg
cali-tirpani-benzinli-f98-40.jpg
cali-tirpani-benzinli-10-2b1.jpg
cali-tirpani-benzinli-5c-b36.jpg
cali-tirpani-benzinli-79-8ab.jpg

Çalı Tırpanı Benzinli (153.BMZ.ENH.008-000)

Marka : EİNHELL
Fiyat : ₺6.250,00(KDV Dahil)
Çim veya çalı biçerken zorlandığınız kenarları kesmek benzinli kenar kesme makinası ile artık çok daha kolay. Uzun alüminyum tutma kolu sadece çalılarını keserken daha az yorulacak ve daha hatasız çalışabileceksiniz. Dijital ateşleme özelliği ile iki adet motoru daha stabil çalışır ve az titreşim üretir. Hızlı başlatma özelliği ve otomatik jiklesi vardır. Çalı tırpanı çalışırken daha güvenli çalışmalar yapabilmeniz için santrifüjlü debriyaj sistemi ile onu kolaylıkla boşa alabilirsiniz. Daha temiz bir kesin yapmanız için çift hatlı kesim ve otomatik misina besleme özellikleri vardır. Çift hatlı makrayı herhangi bir alet kullanmadan kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
  • Yüksek kaliteli, düşük titreşimli, 2 zamanlı motor Kolay ve hassas çalışma için kademesiz ayarlanır ilave tutamak Alüminyum borudan uzun tutamak ile yorulmadan çalışma Ayrılabilir şaft ile kolay taşıma ve depolamada yer tasarrufu Otomatik beslemeli çift hat makara, aletsiz kolay değişim Hızlı çalıştırma için manuel yakıt pompası ve otomatik jigle Geniş misina koruma kapağı Boşta çalışırken bıçağın dönmesini engelleyen santrifüj kavrama Dijital ateşleme, kararlı motor çalışması Teknik veri Motor: two-stroke, air cooled Motor hacmi: 25.4 cm³ Güç: 0.6 kW Yakıt tankı kapasitesi: 0.45 L Makara hızı: 8500 rpm Kesme genişliği: 380 mm Misina çapı: 2 mm Misina boyu: 400 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.