Ultra Besleyici Sıvı Bitki Besini 500 Ml
Ultra Besleyici Sıvı Bitki Besini 500 Ml
Ultra Besleyici Sıvı Bitki Besini 500 Ml

Ultra Besleyici Sıvı Bitki Besini 500 Ml (153.GBR.DKW.006-000)

Marka : DR.WORM
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)

İçeriğinde bulunan organik madde, mikroorganizmalar ve aminoasitler sayesinde, bitki ihtiyaç duyduğu azot, fosfor potasyum gibi elementler doğal yöntemlerle bitki tarafından hızlı ve kolay alınmasını sağlar. İçeriğinde bulunan bitkisel menşeli serbest aminoasitler bitki gelişimini hızlandırır. Bitkilerin kök sistemini, toprağın biyolojik yapısını güçlendirir, hastalıklara karşı direnci arttırır. Yapraklanmayı ve çiçeklenmeyi teşvik eden, bitkinin ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan tam ve dengeli bitkisel menşeli bitki besinidir. Bitkilerin fide veya büyüme dönemlerinde karşılaştıkları stress koşulları karşısında besin ve iyon dengesini sağlar. Aynı zamanda toprağın yapısını düzeltir, köklerin daha iyi havalanmasını sağlar, toprağın su tutma kapasitesini arttırır, tohumda çimlenmeyi hızlandırır, bitkinin büyüme ve gelişmesine çok önemli bir girdi kaynağıdır. Bitki toprağınızın sürekli verimli olmasını ve bu topraktayetişen bitki köklerinin yapısının güçlü olmasını sağlar. Bitkilerin kılcal kök kısmındaki toprak tabakasının pH değerinin düzenlenmesi ile bitkinin gelişimini ve verim artışını destekler.

Hangi bitkilere uygulanmalıdır? İç dış mekanlarda saksıda veya bahçede yetişen tüm çiçekli ve çiçeksiz bitkilere ve çim alanlara uygulanır.

Ne zaman Uygulanmalıdır? 7-10 günde bir sulama suyuna ilave edilerek, kış döneminde (Kasım-Şubat) ayda bir kez uygulanması önerilir.

Kullanım Şekli; 5 kapak (50 ml) veya yarım çay bardağı ürünü 2 litre sulama suyuna ilave ederek iyice çalkalayıp bitki toprağa uygulayınız.

Litre
500 ML
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.