cim-adam-faaliyet-seti-erkek-2e07-3.jpg
cim-adam-faaliyet-seti-erkek-2e07-3.jpg

Çim Adam Faaliyet Seti Erkek (153.BMZ.TNK.019-000)

Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)

Konserve Adam - 4 Özellikli Çim Adam Faaliyeti Seti Konserve Adam 

4 Özellikli Çim Adam faaliyet seti ile çocuklarınız çok eğlenecek. Konserve Adam içeriğinde, birinci kalite fide toprağı ve çim tohumu bulunmaktadır. Konserve Adamın yanında gelen kendinden yapışkanlı özel kesilmiş keçe aksesuarları yerlerine yapıştır. (Oynar Gözler, Kendinden Yapışkanlı Yüz Aksesuarları) Ayrıca faaliyetin bitince, yanında gelen kumbara kapağı ile kumbara olarak ya da kalemlik olarak kullanabilirsin. EKİM Konservenizin içinden çıkan çim tohumunu bir çay bardağı içine dökün. Bardağın yarısına kadar su ile doldurun ve 30 dakika bekletin. Konserve içindeki topraktan 1 cm kadar alın ve tohumları konserveye dökün. Aldığınız toprağı tekrar tohumların üzerine koyun ve 1 çay bardağı dolusu su dökün.

Uyarı: Çok derine ekilen tohumlar çimlenmeleri için gerekli ısı ile havayı bulamayacağından, üzerindeki kalın toprak tabakasını delip yüzeye çıkamazlar. Yeteri kadar derine ekilmeyen tohumlar ise, yetişmeleri için gerekli nemden yoksun kalacaklarından çimlenip gelişemezler. Bu nedenle tohumların doğru derinliğe ekimi çok önemlidir. YETİŞTİRME: Toprağı nemlendirmek için her gün yarım çay bardağı su dökün ve tohumların çimlenmesi için güneş alan bir yer tercih edin. Tohumlar 18 derece ve üzeri sıcaklıkta 3 gün içinde çimlenmeye başlar. Boyutlar: Çap: 7 CM, Yükseklik: 14 CM

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.