Kaktüs Mix 20-30 Cm
Kaktüs Mix 20-30 Cm

Kaktüs Mix 20-30 Cm (ISI.KAK.GMN.037-028)

Marka : İTHAL
Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699863746167

Kaktüsler çok çeşitli türleri olan uzun ömürlü ve dikenli bitkilerdir. Kaktüslerin anavatanı Afrika’dır. Çok çeşitli boyutlarda kaktüs türleri vardır. Kiminin metrelerce boyu kimininse üzerinde çiçekleri ve meyveleri vardır. Kaktüs zahmetsiz bakımı ve farklı görüntüsü sayesinde herkesçe tercih edilmektedir. Kaktüslerin çok bilinmeyen bir özelliği de mekânlarda radyasyonu önlemesidir. Bilgisayar, telefon, wifi gibi elektronik eşyaların yakınına koyulan bir saksı kaktüs ortamı radyasyondan arındıracaktır.

Gelişimini tamamladığında boyu ortalama 20-30 cm’dir. Dikenli ve tek gövdeden çıkan birçok kafadan oluşmaktadır. Şık görüntüsüyle mekânlarınıza farklılık katacaktır. Bahçe market kaktüsü size saksısıyla sunarken bakımı hakkında da bilgilendiriyor.

Kaktüsler kurak ve sıcak ortamları sevdiği için ayda bir kez toprağını nemlendirecek kadar sulamanız yeterli olacaktır. Kaktüs toprağının nemini elinizle kontrol ederek mevsime göre bu süreyi siz de belirleyebilirsiniz. Bu şekilde sulama ile zahmetsizce bir bitki yetiştirmenin keyfine varın.

BİTKİLERİNİZ İÇİN ARADIĞINIZ HER ŞEY BİR TIKLA KAPINIZDA. Not: Görsellerdeki ürünlerden herhangi bir tanesi gönderilir

  • Sulama İhtiyacı
    Toprağın Nemine Göre Sulanmalıdır
  • Işık İhtiyacı
    Aydınlık
  • Uyarı
    Ürünlerden herhangi bir tanesi gönderilir
Çap
8,5
Boy
20-30 CM
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Bildirimimizi okuyabilirsiniz.